Прочитайте це!

Ибигйшбк!Aугпсчї!ожлпнжсчїкойц!тбкуїгE!ожобг(ѐимйгп!рсптѐуэ!рсп!епвспгїмэойк!хїоботпгйк!гожтпл-!ъпв!трспвфгбуй!пежсзбуй!рсйвфупл!гїе!тгпдп!цпвї/!Бмж!обтрсбгеї!їтофѕ!вжимїш!трптпвїг!вжи!дспщжк!рїеусйнбуй!Bчїлбгї!рспжлуйE/!Епрпнпдуй!нпзж!лпзжо-!цуп!чж!шйубѕ-!―!мждлп!уб!вжи!птпвмйгйц!ифтймэ/!Ржсждмѐоэуж-!вфеэ!мбтлб-!рпебмэщї!иблмйлй/

ЧИТАЮЧИМ


ПОШИРТЕ! Якщо зі звіту ви дізнались корисну інформацію, або навіть змогли спланувати собі подорож — поділіться ним у будь-який зручний спосіб. Зробіть репост в мережі, скиньте посилання друзям. Розкажіть про об'єкт тим, кому це буде цікаво. Збережіть, щоб перечитати потім... Для вас це зовсім просто, але блогу може сильно допомогти!

Навіщо? Спробуйте знайти дані про визначну пам'ятку чи доїзд до неї. У більшості це будуть оголошення турфірм, або короткі замітки на загальних ресурсах — заманливо написані гарними словами, та без жодної конкретики. Комерційні організації використовують серйозні методи розкрутки, просуваючи свої сайти в топ пошуку. Любителям залишається хіба що самопіар в тематичних спільнотах... Я ж пропоную читачам за бажанням самим ділитися моїми публікаціями. Це дозволить поширити цікаву інформацію спершу серед вашого оточення, а згодом популяризувати блог загалом.

ПИШУЧИМ


ПОСИЛАЙТЕСЬ! Я прихильник розповсюдження туристичної інформації без фанатичного акцентування на авторстві. Мене щиро дивують копірайти на фотографіях з мильниці, чи злі заборони на передрук під текстами з помилками. Тож мої звіти можна вільно використовувати для будь-яких цілей, в тому числі переносити на інші сайти, за умови вказання посилання. Однак все-таки не варто копіювати їх повністю без редагування — краще вибрати потрібні дані, коротко описати своїми словами і зазначити оригінальне джерело.

Чому? Посилання знімає відповідальність за достовірність інформації, оскільки ви лише її поширюєте. І якщо чесно вказано, звідки вона правомірно взята, то ніхто не звинуватить вас у плагіаті. А перепублікація великих шматків тексту шкідлива, бо пошукові системи за так званий "неоригінальний контент" сильно понижують ваш ресурс у результатах.

МАНДРІВНИКАМ


ПРОКОМЕНТУЙТЕ! Якщо ви теж відвідали якесь описане місце, але побачили щось інакше — стан маршруту змінився, об'єкт виглядає вже не так, або просто склались альтернативні враження, — то залиште змістовний коментар до відповідної публікації. Хоча тут всі подорожі не старіші 2013 року, але звіт відображає лиш один давно минулий день. Хоча я стараюсь оцінювати все об'єктивно, але звіт неодмінно буде суб'єктивним. І тільки завдяки новим та різним відгукам можна зробити його по-справжньому актуальним та повним.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ! Я далі продовжую досліджувати рідні землі (поїздок здійснено значно більше, ніж наразі описано). Тому якщо ви знаєте нестандартні маловідомі місця, маєте цікаві ідеї, чи просто активно подорожуєте — можна без проблем сконтактувати через e-mail, для взаємних порад або навіть спільних мандрівок. Ніякої комерції, безумовно.

КРАЄЗНАВЦЯМ


ВИПРАВТЕ! У більшості мої звіти ґрунтуються на власному досвіді, містять опис того, що бачив на власні очі. Однак присутні і певні довідкові дані, взяті із сторонніх джерел. Хоча я дуже ретельно підходжу до відбору інформації, намагаючись публікувати лише перевірену та правдиву, все одно можливі погрішності. Тому якщо ви є спеціалістом у спорідненій галузі і володієте більш точними та достовірними фактами про об'єкт, повідомте мені їх через e-mail.

ДОПОВНІТЬ! В сучасному інтернеті основною метою є привернути увагу читача, а не дати йому знання. Сайти часто використовують яскраві фрази, спекулятивні теми, сенсаційні заяви — простір заповнює захоплива, але беззмістовна інформація. А дійсно цінні матеріали залишаються недоступними для широких мас. Тому якщо ви маєте у своєму розпорядженні цікаві відомості про об'єкт, що не розповсюджені назагал в мережі, то поділіться ними через e-mail.

 


E-mail для зв'язку — sulphurtown.escaper@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар